zoek
 NOB Nieuwsbrief 02 - Januari 2010
 

In deze editie

Nr. 02 - januari 2010


Inhoudsopgave

Duiken voor Haiti
Sealife zoekt junior bestuur
Lift voor duikers met een beperking
Instructeursopleidingen
Duikvaker 2010
Duikmedisch weekend
NOB en de duikbranche
  Duiken voor Haiti

 

 instructeurs

PiMia Diving organiseert zondag 24-01-2010 in Vinkeveen een inzamelingsactie voor Haiti. Deze dag is van 10.00 uur tot 14.00 uur. Wil je duiken? Dan krijg je van hen de luchtvulling. PiMia staat er ook met warme dranken zoals koffie, thee en soep, dit is gratis. Daarnaast sponsort Recreatieschap met een vergunningsvrije dag duiken. Ook hebben ze een grote compressor staan om de fles te vullen na de duik dit is ook gratis.

Per persoon wordt er een kleine donatie gevraagd van 10 euro. De opbrengst hiervan gaat helemaal naar Giro 555, de actie voor Haiti.

Voor meer informatie kun je kijken op de website van PiMia Diving. www.pimia.nl
 

 
  SEA LIFE Scheveningen zoekt junior bestuur

 

instructeurs SEA LIFE Scheveningen is op zoek naar 5 jongeren (tussen de 5 en 12 jaar) die plaats willen nemen in een nieuw samen te stellen kinderbestuur.

De kinderen zullen de SEA LIFE manager adviseren op diverse vlakken. In 2010 zal SEA LIFE van binnen en buiten verbouwingen ondergaan en daar kunnen ze de meningen van de kinderen goed bij gebruiken.

Aan de speciale vacature zit geen gewoon salaris vast maar de gekozen junior bestuurders zullen elk een jaarpas krijgen en een heel jaar lang mogen ze ook 1 ouder of begeleider kosteloos meenemen. Verder staat de ranja en een lekkere lunch ook klaar tijdens de vergaderingen.

Door middel van een brief (bestaande uit maximaal 200 woorden) kunnen je uitleggen aan hen hoe SEA LIFE verbeterd kan worden en waarom je deel uit willen maken van dit speciale bestuur. Uit deze inzendingen worden 5 bestuurders gekozen. Solliciteren kan tot 31 januari 2010.

Brieven kunnen naar:

SEA LIFE Scheveningen
Strandweg 13
2586 JK Den Haag

of via de mail naar scheveningensealife@merlinentertainments.biz 
 
 
  Lift voor duikers met een beperking

 

instructeurs

Sinds enkele maanden is de lift voor duikers met een beperking bij de Zeeuwse duikplaats het Koepeltje (17A) defect. Door fouten in de constructie is de lift sinds de opening van deze voorziening regelmatig defect geraakt. Momenteel is de lift terug naar de fabrikant waar deze hersteld wordt. Wij verwachten dat de lift voor de start van het duikseizoen weer operationeel is.

instructeurs
 

 
  Instructeursopleidingen

 

instructeurs

1*-instructeur
Binnenkort start er een 1*-instructeursopleiding in Schijndel. Op dit moment zijn er nog niet genoeg deelnemers voor deze opleiding. Bij te weinig deelnemers zal deze opleiding helaas niet door kunnen gaan.
In deze regio is dit voorlopig de laatste opleiding. Mocht je interesse hebben in een 1*-instructeursopleiding in deze regio schrijf je dan snel in!

Klik >>> hier <<< om je in te schrijven.

2*-instructeur
Binnenkort start er ook nog een 2*-instructeursopleiding in Almere. Ook hier zijn nog niet genoeg deelnemers voor. En ook dit is voorlopig de laatste opleiding in deze regio.
Wil je nog graag dit jaar de 2*-instructeursopleiding volgen en kom je uit deze regio, schrijf je dan snel in!

Klik >>> hier <<< om je in te schrijven.

Inschrijven voor deze opleidingen kan nog tot donderdag 28-01-2010.
 

 
  Duikvaker 2010

 

instructeurs

Op 6 en 7 februari vindt de Duikvaker weer plaats, deze keer op een nieuwe locatie in het Expo Center te Houten.
Ook de NOB zal hier weer vertegenwoordigd zijn met een mooie stand. Er wordt informatie gegeven over ScubaDoe, de activiteiten van de NOB in Zeeland, Onderwaterhockey en de DOSA (Duikongevallen Statistiek en Analyse). Ook de nieuwste specialisatieboeken Volgelaatsmasker en Grotduiktechnieken in Open Water worden in het zonnetje gezet. Er is gelegenheid om lespakketten aan te schaffen op de NOB stand zonder dat er handlingkosten in rekening worden gebracht. Pinnen is mogelijk.
 

 
  Duikmedisch weekend

 

instructeurs

De medisch commissie organiseert van 9 tot en met 11 april 2010 een duikmedisch weekend, dit weekend is bedoeld voor duikinstructeurs. Tijdens dit weekend zullen verschillende duikmedische onderwerpen door leden van de medische commissie diepgaand worden behandeld. De onderwerpen zullen onder ander zijn: duikongevallen, decompressieziekte, diepe stop en EHBDO. Naast theorie zal er ook praktisch worden geoefend en gedoken.

Het weekend zal worden gehouden in duikcentrum en hotel de Kabbelaar in Scharendijke.
Het duikmedisch weekend start op vrijdagavond 9 april om 20.00 uur en zal tot zondagmiddag 13.00 uur duren.
De kosten zijn 150 euro, dit is inclusief overnachting, ontbijt, lunch en diner.

Het voorlopig programma:
Vrijdagavond 09-04-2010
20.00 uur verzamelen en ontvangst 20.00
theorie onderwerp

Zaterdag 10-04-2010
ontbijt
9.00 theorie onderwerp
lunch
13.00 ongevalsimulatie
diner
20.00 theorie onderwerp -> nabespreken simulatie

Zondag 11-04-2010
ontbijt
9.00 theorie onderwerp
11.00 theorie onderwerp
13.00 lunch en afsluiting

Klik >>> hier <<< om je in te schrijven voor dit weekend.
 

 
  NOB en de duikbranche

 

 

NOB en de duikbranche

NOB en de duikbranche

NOB en de duikbranche
 

 

Disclaimer
© 2009 NOB All rights reserved.

Nederlandse Onderwatersport Bond

|

Nassaustraat 12 3583 XG Utrecht

|

info@onderwatersport.org

|

www.onderwatersport.org

 
Deze nieuwsbrief is gestuurd aan: ";;#Email#".
Je ontvangt deze (gratis) nieuwsbrief, omdat je geregistreerd staat in ons adressenbestand.
Deze E-mail wordt automatisch aangemaakt. Je kunt niet op dit adres reageren.
Wij respecteren de privacy. Geen interesse? #OptOut#
 
 

 Archief NOB Nieuwsbrief 2010