Consulenten







Biologie







Anne Lamers





owbiologie@onderwatersport.org




Onderwaterfotografie




 









onderwaterfotografie@onderwatersport.org
Communicatie






Rob Aarsen






communicatie@onderwatersport.org
Technisch Duiken




 


Tino de Rijk en Jan Willem Bech


technischduiken@onderwatersport.org
DOSA/ARBO/RI&E






Sander Kool






arbo@onderwatersport.org
Duiken met een beperking




 





dmm@onderwatersport.org
Grotduiken

José de Veer
grotduiken@onderwatersport.org
Veiligheid

Ron Lemmens

veiligheid@onderwatersport.org
Lokale overheid

Kees Jan Weber
keesjan.weber@onderwatersport.org
Zeeland

Marianne Verwijmeren

zeeland@onderwatersport.org
Medische zaken

Arjen van Henten
medisch@onderwatersport.org
Onderwaterhockey

Ingekomen vragen worden tijdelijk afgehandeld door de commissie onderwaterhockey
info@onderwaterhockey.org
Vinzwemmen


Peter Blanker

vinzwemmen@onderwatersport.org
VertrouwensContactPersoon
Martine van de Veen
mvandeveen@ntfu.nl